AutografyB


C


D


E


F


G

Gleeson, Brendan

H


I


J


L


M


N


P


R


S


T


W


Y


  Blogger Comment
  Facebook Comment

3 komentarze:

 1. Jestem pod wrażeniem tego jak wiele osiągnęliście. Ja sama postawiłam sobie za cel zdobycie ich autogafów, co mam nadzieję mi się uda. Na tę chwilę mogę się jednak pochwalić autografami polskich aktorów takich jak Piotr Adamczyk czy Małgorzata Socha. Zdobyłam je na planie "Och Karol 2", kiedy scena ślubu kręcona była niedaleko miasta Wisły, w którym mieszkam. Jako 9 lub 10 latka załapałam się na rolę statystki w tym filmie. Niby niewiele, ale jednak coś. Widzieć to wszystko na własne oczy, jak kręcą film tych znanych aktorów. Wspaniałe uczucie. Zdobywałam autografy osobiście, a reżysera prosiłam kilka razy by mi się podpisał ponieważ on sam twierdził, że nie jest osobą która powinna rozdawać autografy, nie jest aktorem tylko reżyserem. W końcu uległ namową 10 letniej dziewczynki i się zgodził. Mimo, że był to tylko jeden dzień nie zapomnę go do końca życia.

  Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych sukcesów w 'zdobywaniu' autografów ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo Ci dziękujemy za ten komentarz i miłe słowa :-) Co prawda, nasza przygoda z autografami chyba dobiegła już końca, ponieważ od bardzo dawna nie wysłaliśmy żadnego listu i nawet nas do tego nie ciągnie.
  Gratuluję występu w filmie i cennych doświadczeń - a nuże to doświadczenie przekona Cię kiedyś, byś sama została aktorką? :-)
  Najlepsze życzenia! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowity upór... Podziwiam Waszą determinację w celu zdobycia tylu autografów. I po cichutku zazdroszczę ;)
  Przyznam szczerze, że nigdy bym nie pomyślała, że pisząc listy można zdobyć autografy... Zawsze kojarzyło mi się to ze staniem na premierze czy jakiejś gali i próbę zdobycia podpisu w tłumie innych fanów. A ja niestety nie miałam możliwości uczestniczyć w takich wydarzeniach jak światowe premiery HP. Więc nawet nie liczyłam na to, że kiedykolwiek zdobędę autograf kogoś z obsady. Ale widzę, że nie ma co tracić nadziei :) Otworzyliście mi oczy :)Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń